Sveiki užsukę / Welcome

Sveiki užsukę į mano tinklaraštį! Džiaugiuosi, kad turiu skaitytojų, kurie neabejingi veltinio kerams:) Tikiuosi čia rastos pamokėlės ir idėjos įkvėps ir Jus pačias išbandyti vėlimą, natūraliais rankdarbiais sušildyti savo šeimą. Jei naudositės mano pamokėlėmis gamindamos rankdarbius pardavimui - prašau prie savo parduodamo kūrinio įdėti tiesioginę nuorodą į mano pamokėlę, o pasisėmusios idėjų iš mano sukurtų rankdarbių, paminėti tos idėjos šaltinį, t.y. šį tinklaraštį.
Smagaus vėlimo!

2011 m. kovo 23 d., trečiadienis

Bulgariška vilna / Wool from Bulgaria

Štai kiek gėrio šiandien atsitempiau! Su kitomis veltinio mylėtojomis iš Bulgarijos parsisiuntėme natūralių spalvų rudos, baltos ir poros spalvų dažytos vilnos. Šiai iš čia: http://www.ecohobby.info/index.html Maja išsirinko iš kurios spalvos pageidauja veltų tapkučių darželiui.

Natural and
ecological dyed wool from Bulgaria, from: http://www.ecohobby.info/index.htmlTaigi pradedame, maišas šilko atraižų taip pat iš ten pat atkeliavo - išsirenkam baltas "gėles"


My daughter Maja choose the colour and silk for decor, we start to felt slippers for her.


Galų gale rezultatas, kol kas šlapias - spalva kiek "leido" ir šilkas nusidažė pilkai, žiūrėsim ryt kai išdžius, kaip atrodys mudviejų su Maja vėlinukai.Slippers are still wel, final result we will see tomorrow:)

2 komentarai: