Sveiki užsukę / Welcome

Sveiki užsukę į mano tinklaraštį! Džiaugiuosi, kad turiu skaitytojų, kurie neabejingi veltinio kerams:) Tikiuosi čia rastos pamokėlės ir idėjos įkvėps ir Jus pačias išbandyti vėlimą, natūraliais rankdarbiais sušildyti savo šeimą. Jei naudositės mano pamokėlėmis gamindamos rankdarbius pardavimui - prašau prie savo parduodamo kūrinio įdėti tiesioginę nuorodą į mano pamokėlę, o pasisėmusios idėjų iš mano sukurtų rankdarbių, paminėti tos idėjos šaltinį, t.y. šį tinklaraštį.
Smagaus vėlimo!

2011 m. kovo 15 d., antradienis

Kaimišku stilium / Country style

Dvejas iškart šlepetes vėliau, abi poros jaukaus kaimuko stiliumi. Rudąsias nėriniuotas taikiau į sesės sodybėlės aplinką, kad prie jos neriamų lininių užuolaidų derėtų :)
Pilkosios - dar prieš Valentino dieną sukurtas modeliukas, pakartojau, tik pavasario proga viduje baltoji - plonytė švelniausia merino vilna :)

---

Country style felted slippers. Brown are with crochet - for my sister, who lives in countryside. Desing of grey ones was made before Valentines day, today I felted the same model, just used merino wool for inside.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą