Sveiki užsukę / Welcome

Sveiki užsukę į mano tinklaraštį! Džiaugiuosi, kad turiu skaitytojų, kurie neabejingi veltinio kerams:) Tikiuosi čia rastos pamokėlės ir idėjos įkvėps ir Jus pačias išbandyti vėlimą, natūraliais rankdarbiais sušildyti savo šeimą. Jei naudositės mano pamokėlėmis gamindamos rankdarbius pardavimui - prašau prie savo parduodamo kūrinio įdėti tiesioginę nuorodą į mano pamokėlę, o pasisėmusios idėjų iš mano sukurtų rankdarbių, paminėti tos idėjos šaltinį, t.y. šį tinklaraštį.
Smagaus vėlimo!

2012 m. balandžio 20 d., penktadienis

Skiautiniai / patchworks

Mano draugė, besilaukianti pavasarinio vaikelio krauna kraitelį, kalba apie pledukus, vilną, siūlus... Negalėjau ramiai miegoti, kol nesuvėliau į galvą šovusios šilkinės-vilnonės minties pavasarinukui:) Tinka, ačiū už įkvėpimą :*
Gan storo šilko skiautės įveltos į merino vilną susigarbanoja. Plonytis, bet šiltas švelniausios vilnos ir natūralaus šilko apklotėlis turėtų puikiai pasitarnauti kūdikėliui, gimusiam šiltuoju sezonu.Rather thick patches of silk felts into merino wool and makes nice waves. Thin but warm quilt of softest wool and natural silk - such blanket would be the best for baby, born during the warm season.

You can buy this felt quilt here
1 komentaras: