Sveiki užsukę / Welcome

Sveiki užsukę į mano tinklaraštį! Džiaugiuosi, kad turiu skaitytojų, kurie neabejingi veltinio kerams:) Tikiuosi čia rastos pamokėlės ir idėjos įkvėps ir Jus pačias išbandyti vėlimą, natūraliais rankdarbiais sušildyti savo šeimą. Jei naudositės mano pamokėlėmis gamindamos rankdarbius pardavimui - prašau prie savo parduodamo kūrinio įdėti tiesioginę nuorodą į mano pamokėlę, o pasisėmusios idėjų iš mano sukurtų rankdarbių, paminėti tos idėjos šaltinį, t.y. šį tinklaraštį.
Smagaus vėlimo!

2013 m. rugpjūčio 14 d., trečiadienis

Coming up Autumn...

It is cool morning today... Autumn days come quickly. Let natural wool boots to warm up your feet :) Felted boots for Autumn and Winter
Shoe part I felted of natural undyed wool, it is durable, solid and very warm. Top part is knitted of 100% wool yarn and felted, this process makes felt more flexible, soft, but also durable and warm.


2 komentarai:

  1. laba diena,batuko aulas megstas ranka ar mezgimo masinele?kaip reiketu ji suvelti?aciu

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. šie megzti mezgimo malūnu, apvelti rankomis, toliau skalbyklėje. Šie sūlai susivelia labai stipriai į beveik kietą veltinį, todėl pirmausia reikia kontroliuojamai apvelti nes metant iškart į skalbykle, joje gali susivelti į blyną. Kaip velti ir kiek susitraukia, priklauso nuo konkrečių siūlų, reikia kiekvienus išbandyti.

      Panaikinti