Sveiki užsukę / Welcome

Sveiki užsukę į mano tinklaraštį! Džiaugiuosi, kad turiu skaitytojų, kurie neabejingi veltinio kerams:) Tikiuosi čia rastos pamokėlės ir idėjos įkvėps ir Jus pačias išbandyti vėlimą, natūraliais rankdarbiais sušildyti savo šeimą. Jei naudositės mano pamokėlėmis gamindamos rankdarbius pardavimui - prašau prie savo parduodamo kūrinio įdėti tiesioginę nuorodą į mano pamokėlę, o pasisėmusios idėjų iš mano sukurtų rankdarbių, paminėti tos idėjos šaltinį, t.y. šį tinklaraštį.
Smagaus vėlimo!

2012 m. spalio 11 d., ketvirtadienis

TM Woolen Clogs


Prekiniai ženklai buvo pradėti naudoti viduramžiais, kai iš amatininkų bei pirklių gildijų narių buvo reikalaujama pažymėti savas prekes. Tokiu būdu buvo supaprastinta gamybos bei prekybos apskaita, nekokybiškų prekių kontrolė. (wikipedija - nesolidus bet patogus šaltinis).
Aš savo klumpaitėms ženklą gavau iš draugės dailininkės mainais į veltinukes jos mergytei. Idealus, a? :)


Kalbant apie gildijas - Lietuvos veltinio amatininkų gildiją įsteigėme vasarą, įregistruota buvo prieš 5 dienas. Kalbėti pradėjome su pamišusiomis dėl šio rankdarbio moterimis jau senokai, pagaliau tai tapo kūnu:) Žavingos protingos merginos susirinko, dauguma įsivėlusios į šį reikalą beaugindamos vaikus, gavusios atokvėpį nuo įprastų darbų. Kirba noras pagarbinti Lietuvą suteikiančią tokią progą mamoms. Kada nors susikaupsiu tokiam rašymui.

O dabar mano veltos klumpės, ir šių metų naujienos ir pernykštės senienos:

1 komentaras:

  1. You make wonderful things, and your blog is very interesting. Congratulations from Hungary!

    Csilla

    AtsakytiPanaikinti